Huwelijken in Helpende Handen
‘Een nieuw begin en een reis van hoop!’
Het is de droom van ieder mens om op te groeien in een veilige gezonde omgeving, onderwijs te kunnen volgen en ‘last but not least’ op te groeien in een gezin. Ook de kinderen in Helpende Handen hebben deze droom en Pappa heeft zich lang geleden voorgenomen de dromen van ‘zijn’ kinderen te vervullen.
De onvoorwaardelijke liefde, de liefdevolle verzorging en begeleiding en een gedisciplineerd leven hebben er voor gezorgd dat zij zichzelf accepteren en dat zij vol (zelf-)vertrouwen hun toekomst tegemoet zien.
In de afgelopen 33 jaar zijn inmiddels 93 meisjes in het huwelijks bootje gestapt. Deze meisjes hebben met hun gezinnen een goed leven. Ze komen regelmatig op bezoek.
En opa Pappa heeft inmiddels meer dan 100 kleinkinderen.
In december gaan nog eens 3 meisjes trouwen.
Ramya gaat op maandag 5 december trouwen met Rajakumar. Ramya heeft de Helpende Handen School afgerond en is een actieve zelfstandige verzorgster binnen Helpende Handen. Haar aanstaande man Rajakumar is een gediplomeerd automonteur en heeft een goed salaris.
Akila gaat op vrijdag 9 december trouwen met Sathish. Akila heeft de Helpende Handen School afgerond en volgt nu de opleiding B.A.Sociology. Haar aanstaande man Sathish runt als zelfstandige een reisbureau.
Muthulakshmi trouwt op woensdag 14 december met Murali. Muthulakshmi heeft de Helpende School en de opleiding tot ‘nurse’ afgerond. Ze gaat nu verder studeren. Haar aanstaande man Murali werkt als toezichthouder / supervisor in ARR Construction Company in Chennai.
Het huwelijk en een gezin zijn belangrijk voor de meisjes van Udavum Karangal.
Opa Pappa en de bewoners genieten als zij met hun gezinnen op bezoek komen.
Alle 3 de huwelijken zijn tot in de puntjes georganiseerd, zodat het voor de bruid en bruidegom een onvergetelijke dag zal worden.
Noodhulp aan de meeste arme mensen na overstroming
Noodhulp aan de meeste arme mensen na overstroming
Jeevan Community College
Parivartan geitenproject
Moederdag in Helpende Handen
25 jarig jubileum Stichting Helpende Handen India
bouwvakker: arbeidsongeschikt en geïnvalideerd door een ongeluk op de bouw
een bijzonder geitenproject
aanmelden voor de HH-basisschool
de bouw van het crematorium verloop voorspoedig
dialyse-behandeling
noodhulp aan Irula stamgemeenschap
blij met de rolstoel
Steven Vidyaakar deelt met zijn HH-team voedsel uit aan lepra-patienten.
verleden - heden - toekomst
inzegening bouwgrond JCC
Meisjes verdienen een eerlijke kans ...
HH-hulp voor Indra en haar familie-leden
Helpende Handen deelt voedselpakketten uit op locatie.
... dankzij uw steun !
Helpende Handen medewerker deelt voedselpakketten uit.
rituele reiniging van de bouwgrond voor het nieuw te bouwen Jeevan Community College
