Helpende Handen Corona-noodhulp 02
Helpende Handen India verstrekt, in samenwerking met Wilde Ganzen, meer dan 1000 voedselpakketten aan arme Indiase mensen die door de Corona-situatie getroffen zijn.
Het zal je maar gebeuren.
Normaal werk je als dagloner, tegen een armzalig loontje, de hele dag hard om jouw gezin te onderhouden. Stenen of cement op je hoofd, in de bloedhete zon, geen beschermende kleding, meestal op slippers of blote voeten. Elke dag opnieuw is het spannend of je die dag wel werk hebt, of je die dag geld ontvangt. En dan van de ene op de andere dag … wordt er een totale lock-down door de regering ingesteld, terwijl je niet voldoende informatie hebt gekregen over het gevaar van het Corona-virus.
Daar sta je dan … zonder inkomen … geen spaargeld … in een schamel hutje.
En jij niet alleen … meer dan 20 % van de Indiase mensen leven onder het bestaansminimum … meer dan 250 miljoen mensen ….!
Een journalist schreef: ‘Deze mensen hebben geen keus. Het is òf binnen blijven en dood gaan van de honger òf naar buiten gaan en besmet worden met het Corona-virus, met alle gevolgen van dien.’ Wat zou jij doen?
De regering deelt gelukkig voedselpakketten uit, maar dat is bij lange na niet voldoende.
Zij hebben met klem gevraagd of de NGO’s mee kunnen helpen.
En dat doen wij graag. Samen met Steven Vidyaakar en zijn staf gaan wij proberen zoveel als mogelijk gezinnen met kinderen, maar ook zieke kwetsbare mensen, zo lang als dat nodig is, voorzien van 2 voedzame maaltijden per dag.
Deze twee maaltijden, bestaande uit rijst en gekookte groentes en af en toe een gekookt eitje, kosten per persoon per dag € 0,50.
Graag willen wij, namens Steven Vidyaakar, de mensen die tot nu toe geld gegeven hebben hartelijk bedanken voor hun welkome bijdrage.
Graag zien wij uw / jouw donatie tegemoet, zodat Steven zijn werk kan blijven doen!
Op de website houden wij u zoveel als mogelijk op de hoogte: www.helpendehandenindia.nl
Namens het bestuur
Stichting Helpende Handen India
NL67 RABO 012 81 74 358
o.v.v. Corona noodhulp
Noodhulp aan de meeste arme mensen na overstroming
Noodhulp aan de meeste arme mensen na overstroming
Jeevan Community College
Parivartan geitenproject
Moederdag in Helpende Handen
25 jarig jubileum Stichting Helpende Handen India
bouwvakker: arbeidsongeschikt en geïnvalideerd door een ongeluk op de bouw
een bijzonder geitenproject
aanmelden voor de HH-basisschool
de bouw van het crematorium verloop voorspoedig
dialyse-behandeling
noodhulp aan Irula stamgemeenschap
blij met de rolstoel
Steven Vidyaakar deelt met zijn HH-team voedsel uit aan lepra-patienten.
verleden - heden - toekomst
inzegening bouwgrond JCC
Meisjes verdienen een eerlijke kans ...
HH-hulp voor Indra en haar familie-leden
Helpende Handen deelt voedselpakketten uit op locatie.
... dankzij uw steun !
Helpende Handen medewerker deelt voedselpakketten uit.
rituele reiniging van de bouwgrond voor het nieuw te bouwen Jeevan Community College
